Wyświetl pojedynczy post
przemo
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7217
Stary 24.07.2012, 08:07
Kiedyś na forum było coś w stylu " znów romowie zeżarli łabądka"
tu sposób jak sobie z nimi radzić
http://www.youtube.com/watch?v=VdeHs...layer_embedded
Odpowiedz cytując