Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58400
Stary 24.07.2012, 08:04
Przynajmniej przyszedł z jakiegoś sensownego klubu, wiadomo Broendby to nie Manchester (obojętne czy City czy United...) ale i tak lepsze od KF Tirana albo czegoś podobnego... Zagrał w ekstraklasie duńskiej ponad 100 meczów.. No i lewy obrońca - takowego da się znaleźć! Z resztą zobaczymy czy przejdzie te sławetne testy
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując