Przynajmniej przyszedł z jakiegoś sensownego klubu, wiadomo Broendby to nie Manchester (obojętne czy City czy United...) ale i tak lepsze od KF Tirana albo czegoś podobnego... Zagrał w ekstraklasie duńskiej ponad 100 meczów.. No i lewy obrońca - takowego da się znaleźć!

Z resztą zobaczymy czy przejdzie te sławetne testy
