|
Ja dodam tylko jeszcze, że ten nowy rodzaj broni to był ładunek kumulacyjny, szybowce byly używane do ich transportu, a fort wbrew dziwnej nazwie znajduje sie w Belgii
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|