Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#582
Stary 23.07.2012, 22:12
pany, ja stary wyjadacz serialowy
nie mowie ze wszystkie ogladalem do konca bo w sumie to mało mam seriali ktore mnie nie znudzily.Do konca w sumie tylko Ekipe ogladalem bo zarowno i lost i prison ostatnie odcinki to dno.
Hunter, licze ze Ty mi pomozesz. Jaka charakterystka serialu ? hmm najlepiej by byl nieprzewidywalny, ale realistyczny

no, ale moze teraz temat odżyje
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując