pany, ja stary wyjadacz serialowy

nie mowie ze wszystkie ogladalem do konca bo w sumie to mało mam seriali ktore mnie nie znudzily.Do konca w sumie tylko Ekipe ogladalem bo zarowno i lost i prison ostatnie odcinki to dno.
Hunter, licze ze Ty mi pomozesz. Jaka charakterystka serialu ? hmm najlepiej by byl nieprzewidywalny, ale realistyczny
no, ale moze teraz temat odżyje
