brylant17 napisał(a):

|
Może PGE miało dość słabych wyników,nie oszukujmy się, ale nie były to oszałamiające wyniki.14 miejsce nie jest idealne i PGE powiedziało STOP.
|
W siatkówce podobno kurek z kasą został lekko przykręcony a sukcesów to tam nie brakowało. Znajomy który interesuje się siatkówką mówił że jakieś zmiany kadrowe tam nastąpiły (w PGE).