Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21712
Stary 23.07.2012, 22:02
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Może PGE miało dość słabych wyników,nie oszukujmy się, ale nie były to oszałamiające wyniki.14 miejsce nie jest idealne i PGE powiedziało STOP.
W siatkówce podobno kurek z kasą został lekko przykręcony a sukcesów to tam nie brakowało. Znajomy który interesuje się siatkówką mówił że jakieś zmiany kadrowe tam nastąpiły (w PGE).
Ostatnio edytowane przez RAFi89 : 23.07.2012 o godz. 22:05.
Odpowiedz cytując