Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58392
Stary 23.07.2012, 22:00
hunter napisał(a):Wyświetl post
Proponuje zmienić nazwę tematu na "płaczkolandia" bądź też "łysofobia" (pozdrawiam wolfy).

To co niektórzy tutaj wypisują przechodzi ludzkie pojęcie. Diaz, człowiek który w większości meczów kopał się po czole, nagle mógł zostać zbawieniem Wisły w obronie. Ja jebe

I widzę, że na forum Meliksona już sprzedano i płacz, że nie ma następcy
Eeee lepszy Bunoza na lewej Pi.Brożek też się kopał po czole...

Odpowiedz cytując