Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline
#
58392
23.07.2012, 22:00
hunter
napisał(a):
Proponuje zmienić nazwę tematu na "płaczkolandia" bądź też "łysofobia" (pozdrawiam wolfy).
To co niektórzy tutaj wypisują przechodzi ludzkie pojęcie. Diaz, człowiek który w większości meczów kopał się po czole, nagle mógł zostać zbawieniem Wisły w obronie. Ja jebe
I widzę, że na forum Meliksona już sprzedano i płacz, że nie ma następcy
Eeee lepszy Bunoza na lewej
Pi.Brożek też się kopał po czole...
LucjuszWielki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LucjuszWielki
Znajdź inne posty napisane przez LucjuszWielki