Proponuje zmienić nazwę tematu na "płaczkolandia" bądź też "łysofobia" (pozdrawiam wolfy).
To co niektórzy tutaj wypisują przechodzi ludzkie pojęcie. Diaz, człowiek który w większości meczów kopał się po czole, nagle mógł zostać zbawieniem Wisły w obronie. Ja jebe
I widzę, że na forum Meliksona już sprzedano i płacz, że nie ma następcy
