Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58391
Stary 23.07.2012, 21:57
Proponuje zmienić nazwę tematu na "płaczkolandia" bądź też "łysofobia" (pozdrawiam wolfy).

To co niektórzy tutaj wypisują przechodzi ludzkie pojęcie. Diaz, człowiek który w większości meczów kopał się po czole, nagle mógł zostać zbawieniem Wisły w obronie. Ja jebe

I widzę, że na forum Meliksona już sprzedano i płacz, że nie ma następcy
Odpowiedz cytując