Marszałek napisał(a):

Ale co Tych chesz od Bruku? Ekstraklasa byłaby czymś ponad ich stan i możliwości. I liga jest w sam raz dla nich.
Rozwój piłki.....a powiedz mi który sport w Polsce się rozwija lub przeżywa renesans ? Siatkówka może ale reszta?Wszędzie zapaść. Powiedzmy sobie to jasno i szczerze, w Polsce ludziom nie jest potrzebny sport.
|
Nic nie chcę, nie obchodzi mnie.
Zmierzam do tego, że już prawie nawet na siłę nie jesteśmy w stanie zebrać 16 drużyn, które byłyby w stanie przetrwać finansowo rok w extra bez historii, że wiszą grajkom pensje czy premie za pół roku czy rok. Dość smutne spostrzeżenie jak dla mnie. Hmm...tygrys Europy...A przecież piłka to mimo wszystko cały czas najpopularniejsza dyscyplina w Polsce.