Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58387
Stary 23.07.2012, 21:24
arti napisał(a):Wyświetl post
Niech B załatwi tego LO i sp... na drzewo.
I niech się nie waży nikogo sprzedawać, no chyba że Jovanica czy innego Bruda.
Popieram.
Wg mnie mamy, wbrew płaczkom forumowym, ekipę porównywalną z poprzednim rokiem a nawet lepszą ( pod warunkiem że kontuzje nas nie przetrzebią).
Żal tylko Bitona ale jeśli jeden z trzech gości wypali (Quioto, Sikorski, Boguski) to w ataku będzie podobnie ( jest jeszcze Kamiński może nie na dziś ale za rok ..).
Obrona (przy założeniu że kupimy wreszcie tego "solidnego" LO) mamy lepszą.
W pomocy to samo ale zamiast Jirsaka rozwojowy Chrapek i powrót Sobola.
Małeckiego nie żałuje. W najlepszej swojej formie byłby wzmocnieniem ale dziś ... nie sądzę. Może Turcja go czegoś nauczy.
Mnie też pisanie o sprzedaży Meleksa zaczyna wkurzać ... w zasadzie on jest kluczowym zawodnikiem. Nawet jak ma się w zanadrzu kogoś "zamiast" to jednak wkomponowanie nowego "kluczowego" trochę trwa ..
Ostatnio edytowane przez Grantar : 23.07.2012 o godz. 22:21.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując