|
Ale co Tych chesz od Bruku? Ekstraklasa byłaby czymś ponad ich stan i możliwości. I liga jest w sam raz dla nich.
Rozwój piłki.....a powiedz mi który sport w Polsce się rozwija lub przeżywa renesans ? Siatkówka może ale reszta?Wszędzie zapaść. Powiedzmy sobie to jasno i szczerze, w Polsce ludziom nie jest potrzebny sport.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|