|
Bo Bednarz to "ewentualnie kłamca", gdyż ewentualnie może nam powiedzieć absolutnie wszystko, nawet to że Wisła sprowadzi kogoś na miejsce Małeckiego, albo że ewentualnie mamy z jego wypożyczenia, ewentualnie jakąś dodatkowa kasę, lub ewentualnie jej nie mamy. Sofistyka, sofistyką ale fakty jednak są takie że jak już coś łysy zrobi to prawdopodobieństwo że to będzie coś dobrego dla Wisły duże nie jest.
Dobrze że chociaż te przykładowe 700 tysięcy poszło wcześniej na Meliksona, a nie na kolejnego Jirsaka, że w bramce jest Pareiko, a nie Miśkiewicz, a w ataku jednak za te 500 tyś jest Genkow, a nie jakiś pomysł łysego, czyli dziury w składzie mamy, ale paru względnie dobrych grajków również i może jednak na czołówkę tabeli starczy, bo nasza liga szczególnie wymagająca nie jest.
Do czego to doszło że cała nadzieja w Probierzu, ma mieć wynik sportowy ... i jeszcze biedaczysko tłumaczyć musi się za J.B., choć za siebie w sumie też, ale to inny wątek ..
PS. Swoją drogą to nawet poza LO nie bardzo wiadomo na jakie pozycje w drużynie Probierza są luki, bo niby jakim systemem grać będziemy !? 4-2-3-1, 4-4-2, czy może 4-2-2-2, lub 4-3-3 !?
Ostatnio edytowane przez milosz : 23.07.2012 o godz. 20:18.
|