Gwiaździsty napisał(a):

|
Co by nie pisać to dalej w Warszawie pod nazwą Polonia będzie grał Groclin Grodzisk Wielkopolski i nie ma sensu tworzyć teorii, że tak nie jest. Odnośnie Bełchatowa, no cóż można się tylko zapytać gdzie są dzisiaj ci co nie tak dawno roztaczali wizję , że po Euro 2012 kluby i całą ligę czekają wyjątkowo tłuste lata.
|
Niemożliwe żeby to był Rudy, on przecież nie kłamie ...
Z Bełchatowem mam nadzieję że jak padną to za miesiąc, wtedy polecą walkowery dla reszty drużyn a nie zacznie się znowu przekręt z licencjami.