Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21704
Stary 23.07.2012, 19:03
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Co by nie pisać to dalej w Warszawie pod nazwą Polonia będzie grał Groclin Grodzisk Wielkopolski i nie ma sensu tworzyć teorii, że tak nie jest. Odnośnie Bełchatowa, no cóż można się tylko zapytać gdzie są dzisiaj ci co nie tak dawno roztaczali wizję , że po Euro 2012 kluby i całą ligę czekają wyjątkowo tłuste lata.

Niemożliwe żeby to był Rudy, on przecież nie kłamie ...


Z Bełchatowem mam nadzieję że jak padną to za miesiąc, wtedy polecą walkowery dla reszty drużyn a nie zacznie się znowu przekręt z licencjami.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując