Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21703
Stary 23.07.2012, 18:32
Watts napisał(a):Wyświetl post
Dzieje biedy, część kolejna:



http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/1...gks-belchatow/

Naprawdę nieciekawie robi się w polskiej piłce. Chociaż nie powiem, żebym jakoś szczególnie żałował Bełchatowa.
A mi się wydaje, że liga po prostu normalnieje. Kluby bez kibiców, bez stadionów i z małych miasteczek nie mają prawa bytu w Ekstraklasie.
Odpowiedz cytując