Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
Od: 08.2006
Offline
#
21703
23.07.2012, 18:32
Watts
napisał(a):
Dzieje biedy, część kolejna:
http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/1...gks-belchatow/
Naprawdę nieciekawie robi się w polskiej piłce. Chociaż nie powiem, żebym jakoś szczególnie żałował Bełchatowa.
A mi się wydaje, że liga po prostu normalnieje. Kluby bez kibiców, bez stadionów i z małych miasteczek nie mają prawa bytu w Ekstraklasie.
lorddavy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lorddavy
Znajdź inne posty napisane przez lorddavy