Watts napisał(a):

I tak nikt ich nie będzie szanował tak, jak - nawet na tym forum - szanuje się legionistów, którzy kilkanaście miesięcy temu śpiewali, że Legia to oni i chodzili na CWKS (drużyna o takiej nazwie, rzekomo założona w 1916 funkcjonuje w lidze okręgowej; piszę o tym na marginesie, ponieważ nie znam sytuacji prawnej), a teraz posłusznie zasilają kasę ITI. Z tego nikt się nie śmieje. A szkoda, bo to według mnie gorsze niż akceptowanie tego że drużyna z tymi samymi barwami podskoczyła o poziom wyżej.
?
|
No trochę się minąłeś z prawdą. Aktualna Legia grająca w ekstraklasie została wyodrębniona z CWKS i wtedy CWKS nie miał sekcji piłkarskiej. CWKS grając w niższych ligach zostało założone przez kibiców, aby CWKS oprócz innych sekcji miało też piłkę nożną. Więc kontynuatorem tradycji, barw, historii itp jest Legia grająca w ekstraklasie, a nie tak jak napisałeś CWKS grające w okręgówce. Więc z czego tu się śmiać?
PS nadal śpiewamy LEGIA TO MY (ale chyba nie wiesz o co z tym chodzi. Ba, nawet mamy taką flagę.