|
ŁKS, Jaga ? Wierzę, że Cupiał nie zmienił postanowień, po prostu ciężej jest wyrzucić kogoś, kogo obowiązuje kontrakt. Łatwiej takowego w ogóle do klubu nie dopuścić blokując zawczasu transfer.
Jedna rzecz mnie dziwi, jak się korupcji nie toleruje to czemu się nie prześwietli sytuacji w prokuraturze czy "środowisku" piłkarskim zanim się kopacza sprowadzi.
Ostatnio edytowane przez tofik : 23.07.2012 o godz. 16:32.
. .
|