Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5117
Stary 23.07.2012, 16:20
tofik napisał(a):Wyświetl post
Probierz lubi tego Gargułe, sprzedawczyka, tak samo jak tych co sprowadzał do Jagi. Dziwne zamiłowanie.
Sugerujesz, że ciągnie swój do swego?
Mam nadzieję, że nie będzie próbował robić tutaj drugiej Jagiellonii czy ŁKS-u, w sensie: zespołu złożonego z umoczonych piłkarzyków. Bo to jak dotąd jego znak firmowy...

Może po prostu lubi piłkarzy z głową do interesów?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując