tofik napisał(a):

|
Probierz lubi tego Gargułe, sprzedawczyka, tak samo jak tych co sprowadzał do Jagi. Dziwne zamiłowanie.
|
Sugerujesz, że ciągnie swój do swego?
Mam nadzieję, że nie będzie próbował robić tutaj drugiej Jagiellonii czy ŁKS-u, w sensie: zespołu złożonego z umoczonych piłkarzyków. Bo to jak dotąd jego znak firmowy...
Może po prostu lubi piłkarzy z głową do interesów?