Dzieje biedy, część kolejna:
Cytat:
|
Niewiadomą jest przyszłość Polonii Warszawa, a tymczasem kolejny klub Ekstraklasy znalazł się w dramatycznej sytuacji. Polska Grupa Energetyczna jeszcze przez rok miała sponsorować GKS Bełchatów, tymczasem główny sponsor tego klubu właśnie zerwał umowę!
|
http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/1...gks-belchatow/
Naprawdę nieciekawie robi się w polskiej piłce. Chociaż nie powiem, żebym jakoś szczególnie żałował Bełchatowa.