Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21697
Stary 23.07.2012, 16:04
Dzieje biedy, część kolejna:

Cytat:
Niewiadomą jest przyszłość Polonii Warszawa, a tymczasem kolejny klub Ekstraklasy znalazł się w dramatycznej sytuacji. Polska Grupa Energetyczna jeszcze przez rok miała sponsorować GKS Bełchatów, tymczasem główny sponsor tego klubu właśnie zerwał umowę!
http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/1...gks-belchatow/

Naprawdę nieciekawie robi się w polskiej piłce. Chociaż nie powiem, żebym jakoś szczególnie żałował Bełchatowa.
Ostatnio edytowane przez Watts : 23.07.2012 o godz. 16:25.
Odpowiedz cytując