Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
Od: 06.2012
Offline
#
1374
23.07.2012, 14:55
Coć dobrego zaczyna się dziać losowanie pucharu polski na neutralnym terenie transmisja w orange sport,oby tak z kolejnymi rundami to może skończy się łatwa drabinka dla Legii.
jacekbum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jacekbum
Znajdź inne posty napisane przez jacekbum