Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
darksun
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21696
Stary 23.07.2012, 14:09
Spokojnie, w naturze nic nie ginie. Spadną nie spadną, będą GKSą. Czy nie o to chodzi w tym sporcie? Sponsorów można sprowadzać, pieniądze wydawać itd. ale nie KUPOWAĆ licencje, że o honorze nie będę pisał...
Odpowiedz cytując