Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
darksun
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
21696
23.07.2012, 14:09
Spokojnie, w naturze nic nie ginie. Spadną nie spadną, będą GKSą. Czy nie o to chodzi w tym sporcie? Sponsorów można sprowadzać, pieniądze wydawać itd. ale nie KUPOWAĆ licencje, że o honorze nie będę pisał...
darksun
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do darksun
Znajdź inne posty napisane przez darksun