Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18385
Stary 23.07.2012, 14:00

Wytłumacze Wam na czym polegała tkw zmiana ustroju w 1989 roku. Za PRL wszystko było państwowe , po 89 władza powiedziała obywatelom: " Dajemy wam 90% wolnego rynku ,mozecie zakladac firmy bogacic sie ,plajtowac i bankrutowac , my natomiast zostawiamy sobie 10% urzedow ,agencji ,firm i spolek panstwowych i z nich bedziemy sie utrzymywać zatrudniajac swoje rodziny i kolesi za 800 tys zl " Rozumiecie ? I ta wladza to od 15 lat ci sami Tusk , Kaczynski, Miller i Pawlak