Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21695
Stary 23.07.2012, 13:35
Cytat:
Brawo dla kibiców GKS Katowice, że zajęli się własną sprawą i że udało im się poniekąd sprawić, że nikt nie zatopił ich klubu.
Teraz dopiero zacznie się komedia, bo Król wycofuje się z GieKSy i klub zostanie na garnuszku miasta, jeżeli nie znajdą jakiegoś sponsora. Może się okazać, że decyzja kibiców z Katowic będzie ich kosztowała riplej sprzed paru lat, bo klub bez źródła utrzymania zatonie równie szybko, jak np. Polonia Bytom.
Odpowiedz cytując