Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21694
Stary 23.07.2012, 13:25
Brawo dla kibiców GKS Katowice, że zajęli się własną sprawą i że udało im się poniekąd sprawić, że nikt nie zatopił ich klubu. No a Polonia niemal jak Jezus - zmartwychwstała po trzech dniach.
Odpowiedz cytując