Dariook napisał(a):

Dużo słów, przytyki w stylu "cieszcie się razem z PZPN" (czyli typowa próba odwrócenia kota ogonem od konkretnych zdań i konkretnych odpowiedzi, które Ci udzieliliśmy), zero konkretów, zero odniesienia się do konkretnych argumentów obalających Twoją teorię - zwykłe obejście tematu bokiem na odczepkę. W praktyce mimowolnie przyznałeś nam rację.
Dariook napisał(a):

|
Na dzien dzisiejszy nie mam najmniejszych podstaw by zmienic moje zdanie na ten temat)
|
Podstawy to masz, zdecydowana większość Twoich poprzednich tez została obalona konkretnymi argumentami, tylko że nie chcesz się do nich odnieść, bo nie masz jakich argumentów przeciw użyć, co zrozumiałe. Wystarczyło napisać "spadajcie, wiem swoje i tyle" - mniej byś czasu stracił, a na jedno by wyszło, bo długość Twojego postu w żaden nie przekłada się na to, że ludzie odbiorą to jako bardziej merytoryczny, przynajmniej jeśli chodzi o tych, którzy Twój post przeczytają, a nie pobieżnie przeglądną.