WiślakMyślenice napisał(a):

|
Jest prośba o zabanowanie na jakiś czas michu-k za prowokacyjne posty odnośnie Śląska i jego kibiców w temacie "Polskie drużyny w europejskich pucharach" jak i za całokształt wakacyjnego pobytu na forum (SB + piłkarski).
|
Dodaj glupka do ignorowanych i po problemie