Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58371
Stary 23.07.2012, 08:51
jacekbum napisał(a):Wyświetl post
Mega okazja a Bednarz i spółka śpią Dwaliszwili podobno do wyjęcia za 100,000 euro plus 40procent od kolejnego transferu ,nie wiem jak to można zmarnować sprawdzony napastnik za drobne ,nawet jeżeli kontrakt wysoki to warty swej ceny strzela asystuje gwarantuje wysoki poziom ,Legie stać na kontrakt a nas nie ? krew mnie zalewa że na łamagi Jaliense Łobodzińskie Garguły Dawidowskie potrafili wydawać po 300,000-400,000 euro rocznie a jak piłkarz klasowy za podobne pieniądze to kasy szkoda .Z wypożyczenie Małeckiego dać kase na gruzina i roczny kontrakt zapewniony czy tak trudno rozsądnie dysponować pieniędzmi ?
Tylko sprawa z Nim jest taka, ze nie chce opuszczac Warszawy - wiec albo zostanie w Polonii albo przejdzie do Legii. Dzisiaj na Łazienkowskiej ma sie podobno pojawic jego menago
http://sport.wp.pl/kat,32284,title,D...l?ticaid=1edb1


Wiec ani do Nas ani do Slaska nie trafi
Odpowiedz cytując