jacekbum napisał(a):

|
Mega okazja a Bednarz i spółka śpią Dwaliszwili podobno do wyjęcia za 100,000 euro plus 40procent od kolejnego transferu ,nie wiem jak to można zmarnować sprawdzony napastnik za drobne ,nawet jeżeli kontrakt wysoki to warty swej ceny strzela asystuje gwarantuje wysoki poziom ,Legie stać na kontrakt a nas nie ? krew mnie zalewa że na łamagi Jaliense Łobodzińskie Garguły Dawidowskie potrafili wydawać po 300,000-400,000 euro rocznie a jak piłkarz klasowy za podobne pieniądze to kasy szkoda .Z wypożyczenie Małeckiego dać kase na gruzina i roczny kontrakt zapewniony czy tak trudno rozsądnie dysponować pieniędzmi ?
|
Tylko sprawa z Nim jest taka, ze nie chce opuszczac Warszawy - wiec albo zostanie w Polonii albo przejdzie do Legii. Dzisiaj na Łazienkowskiej ma sie podobno pojawic jego menago
http://sport.wp.pl/kat,32284,title,D...l?ticaid=1edb1
Wiec ani do Nas ani do Slaska nie trafi