Temat: Ekstraklasa
Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21692
Stary 23.07.2012, 08:25
Pomysl z tym turniejem jest znakomity, chodzi o pokazanie ze Ślask/Wroclaw/Polska to nie zadupie i mozna tu cos fajnego zrobic. Co z tego ze Solorz sypnalby milionami skoro nikt by tu nie przyszedl z racji ze to prowincja, polska bieda itp. Marketingowcy z operatora stadionu spisali sie na szostke.
Fakt ze malo ludzi bylo ale: to byl mecz towarzyski, sa wakacje, ceny tez nie male, godziny meczow **owe. Daj Boze zeby co roku takie zespoly przyjezdzaly na sparingi do nas a nie jakies drugoligowe z Litwy czy Malty.
Odpowiedz cytuj±c