|
Ja wiem, że grał słabiej na skrzydle, ale generalnie w poprzedniej rundzie przeważnie grał gorzej niż potrafi, więc nie wydaje mi się, żeby te kilka spotkań było wystarczającą podstawą do stwierdznia, że Maor absolutnie nie nadaje się na skrzydło.
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|