Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21689
Stary 23.07.2012, 06:02
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Tak swoją drogą to ktoś wie czy za rok będzie taki turniej?
Tak. Organizatorzy turnieju planują organizować Polish Masters każdego roku. Chcą zapraszać znane drużyny, nie tylko z Europy. Zapowiadają, że za rok we Wrocławiu pojawi się jedna z topowych drużyn świata.
Odpowiedz cytując