Marszałek napisał(a):

|
Tak swoją drogą to ktoś wie czy za rok będzie taki turniej?
|
Tak. Organizatorzy turnieju planują organizować Polish Masters każdego roku. Chcą zapraszać znane drużyny, nie tylko z Europy. Zapowiadają, że za rok we Wrocławiu pojawi się jedna z topowych drużyn świata.