thechris napisał(a):

My chyba naprawdę będziemy grali Meliksonem na skrzydle Klasyczny środkowy pomocnik na lewej flance... Ciekawe w ilu klubach wpadliby żeby dać takiego przykładowo Pirlo lub Xaviego na skrzydło... Nie no żenada.
|
Melikson nigdy nie grał na pozycji Xaviego, czy Pirlo, tylko był najbardziej ofensywnym z naszych pomocników. Ośmieszasz się takimi porównaniami, zresztą piłkarz piłkarzowi nierówny, część OPŚ, moze grać na skrzydle rownie dobrze jak w środku. Jeśli Probierz będzie chciał grać dwójką napastników, to wówczas Maora można zmieścić tylko na skrzydle. Tyle, że żadna decyzja pewnie jeszcze nie zapadła, więć tego typu płacze są bezzasadne.