Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58365
Stary 22.07.2012, 23:13
thechris napisał(a):Wyświetl post
My chyba naprawdę będziemy grali Meliksonem na skrzydle Klasyczny środkowy pomocnik na lewej flance... Ciekawe w ilu klubach wpadliby żeby dać takiego przykładowo Pirlo lub Xaviego na skrzydło... Nie no żenada.
Melikson nigdy nie grał na pozycji Xaviego, czy Pirlo, tylko był najbardziej ofensywnym z naszych pomocników. Ośmieszasz się takimi porównaniami, zresztą piłkarz piłkarzowi nierówny, część OPŚ, moze grać na skrzydle rownie dobrze jak w środku. Jeśli Probierz będzie chciał grać dwójką napastników, to wówczas Maora można zmieścić tylko na skrzydle. Tyle, że żadna decyzja pewnie jeszcze nie zapadła, więć tego typu płacze są bezzasadne.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując