Watts napisał(a):

|
Nie wiem dlaczego zapomina się o tym, że ci piłkarze gdzieś byli docierani, doszlifowywani. Nie pojmuję deprecjonowania akademii Legii tym, że Borysiuk, Wolski itd. to nie wychowankowie Legii od małego. Mimo, że spędzili tam kilka lat czasu i tam ich doprowadzono do obecnego stanu.
|
Dokładnie. Valckx nie miał szans na otwarcie akademi podążył drugą ścieżką którą zrujnował Bednarz. Moim zdaniem w klubie powinny by jakieś zasady wobec ME. Jeśli zawodnik powyżej 20 lat gra w ME a nie ma szans na grę w pierwszym składzie, wypożyczenie a jeśli nic to nie da to rozwiązanie kontraktu, po co nam jakieś Brudy, Kowalskie skoro nic już się nie nauczą.