Cytat:
|
To nie jest problem zmiany nazwy czy dodania SSA przed nazwą klubu. To jest przeniesienie klubu do innego miasta i zastąpienie istniejącego.
|
Pozostaje pytanie, co uznaje się za klub - nazwę, barwy, herb - tożsamość, czy też wpis w KRS i miejsce w klasie rozgrywkowej

Dla mnie większe znaczenie ma to pierwsze...
No, ale ja patrzę z punktu widzenia kibiców tegoż klubu. Jeżeli ten klub uznają za swój, to powinni założyć ręce i bimbać wszystkich dookoła, bo to ich sprawa. Nie napisałem, że z punktu widzenia kibica innego klubu zgadzam się z tym.
