W ostatnim zdaniu właśnie odwołujesz się do pierwszego

Kwestia sumienia.
To nie jest problem zmiany nazwy czy dodania SSA przed nazwą klubu. To jest przeniesienie klubu do innego miasta i zastąpienie istniejącego.
Jeśli uznają "nie swój klub" to ich problem - dalej wszyscy będą się z nich śmiać.
Co powinni zrobić - zacząć właśnie od IV ligi. Nikt już nie powie wtedy "Groclin" ale Polonia / Czarnuchy i może to być obraźliwe ale będzie to prawdziwa Polonia.
A co do Lecha - dalej wszyscy się z nich śmieją i nie przestaną bo oficjalne stanowisko klubu brzmiało "Nie jesteśmy spadkobiercami dawnego Lecha POznań"

Dlatego pyrlandia to ostatnia grupa społeczna która ma prawo się śmiać z Polonii.
EDIT: Watts - no i teraz wszystko jest ok wytłumaczone
