Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21686
Stary 22.07.2012, 21:29
W ostatnim zdaniu właśnie odwołujesz się do pierwszego
Kwestia sumienia.

To nie jest problem zmiany nazwy czy dodania SSA przed nazwą klubu. To jest przeniesienie klubu do innego miasta i zastąpienie istniejącego.

Jeśli uznają "nie swój klub" to ich problem - dalej wszyscy będą się z nich śmiać.

Co powinni zrobić - zacząć właśnie od IV ligi. Nikt już nie powie wtedy "Groclin" ale Polonia / Czarnuchy i może to być obraźliwe ale będzie to prawdziwa Polonia.

A co do Lecha - dalej wszyscy się z nich śmieją i nie przestaną bo oficjalne stanowisko klubu brzmiało "Nie jesteśmy spadkobiercami dawnego Lecha POznań"
Dlatego pyrlandia to ostatnia grupa społeczna która ma prawo się śmiać z Polonii.



EDIT: Watts - no i teraz wszystko jest ok wytłumaczone
Ostatnio edytowane przez Kocur : 23.07.2012 o godz. 08:09.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując