syryls
Cytat:
|
Wolski, Żyro czy Kosecki nie są z akademii tylko z mądrego scoutingu. Myślę że za L pójdzie Wisła, ale to tylko ta generacja 1 sezonu poszukiwać młodych zawodników, niestety skończyło się to po zatrudnieniu Bednarza.
|
Profesjonalne szkolenie wlasnie na tym polega. Scauting+ akademia. Robia tak w Barcelonie, w Amsterdamia, w Liege... Po co kombinowac? Uczmy sie od najlepszych, a nie kombinujmy jak tu za pol ceny wejsc do kina.
Zreszta, Zyro jest w Legii od 13 roku zycia. A 17-letni Jagiello, podobno talent na poziomie Wolskiego, jest tam od dziecka. Takze gadania ze tam to tylko przez madry scauting, to troche takie wyolbrzymione jest.