Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58354
Stary 22.07.2012, 21:02
syryls
Cytat:
Wolski, Żyro czy Kosecki nie są z akademii tylko z mądrego scoutingu. Myślę że za L pójdzie Wisła, ale to tylko ta generacja 1 sezonu poszukiwać młodych zawodników, niestety skończyło się to po zatrudnieniu Bednarza.
Profesjonalne szkolenie wlasnie na tym polega. Scauting+ akademia. Robia tak w Barcelonie, w Amsterdamia, w Liege... Po co kombinowac? Uczmy sie od najlepszych, a nie kombinujmy jak tu za pol ceny wejsc do kina.

Zreszta, Zyro jest w Legii od 13 roku zycia. A 17-letni Jagiello, podobno talent na poziomie Wolskiego, jest tam od dziecka. Takze gadania ze tam to tylko przez madry scauting, to troche takie wyolbrzymione jest.
Odpowiedz cytując