Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21682
Stary 22.07.2012, 20:40
Luu... napisał(a):Wyświetl post
- Skoro tyle osób chce, by zespół został w stolicy, to zabieram zabawki, przenoszę się do Warszawy i gram jako Polonia - mówi Król,
http://polonia-warszawa.przegladspor...930,1,717.html

czyli radość Legionistów przedwczesna... przynajmniej cyrk się skończył, karawana może jechać dalej

edit:
Kocur racja, mój błąd , skopiowałem tytuł

poprawione, tak lepiej
I w koncu skonczy sie pozasportowe utrzymanie Cracovii
Odpowiedz cytując