Cytat:
|
Polonii nie ma w Ekstraklasie od kilku lat. Zobaczymy czy ta reszta kibiców dalej będzie dopingować nie swój klub.
|
A czy gdzieś w piramidzie ligowej jest jakaś inna Polonia? Pytam, bo uderzasz w takie dramatyczne tony jakby gdzieś funkcjonował jakiś Klub Sportowy Polonia zepchnięty na margines przez szachrajstwa z licencjami i smród ciągnący się jeszcze od czasów Drzymały.