Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21681
Stary 22.07.2012, 20:37
Cytat:
Polonii nie ma w Ekstraklasie od kilku lat. Zobaczymy czy ta reszta kibiców dalej będzie dopingować nie swój klub.
A czy gdzieś w piramidzie ligowej jest jakaś inna Polonia? Pytam, bo uderzasz w takie dramatyczne tony jakby gdzieś funkcjonował jakiś Klub Sportowy Polonia zepchnięty na margines przez szachrajstwa z licencjami i smród ciągnący się jeszcze od czasów Drzymały.
Odpowiedz cytując