|
Zostaje Groclin.
Polonii nie ma w Ekstraklasie od kilku lat. Zobaczymy czy ta reszta kibiców dalej będzie dopingować nie swój klub.
A Legionistom współczuję - przeżywaliśmy podobny zawód jak parchy wróciły do Ekstraklasy pod stołem.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|