Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21679
Stary 22.07.2012, 20:12
Zostaje Groclin.

Polonii nie ma w Ekstraklasie od kilku lat. Zobaczymy czy ta reszta kibiców dalej będzie dopingować nie swój klub.


A Legionistom współczuję - przeżywaliśmy podobny zawód jak parchy wróciły do Ekstraklasy pod stołem.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując