Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21678
Stary 22.07.2012, 19:46
- Skoro tyle osób chce, by zespół został w stolicy, to zabieram zabawki, przenoszę się do Warszawy i gram jako Polonia - mówi Król
http://polonia-warszawa.przegladspor...930,1,717.html

czyli radość Legionistów przedwczesna... przynajmniej cyrk się skończył, karawana może jechać dalej

edit:
Kocur racja, mój błąd , skopiowałem tytuł

poprawione, tak lepiej
Ostatnio edytowane przez Luu... : 22.07.2012 o godz. 20:40.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując