- Skoro tyle osób chce, by zespół został w stolicy, to zabieram zabawki, przenoszę się do Warszawy i gram jako Polonia - mówi Król
http://polonia-warszawa.przegladspor...930,1,717.html
czyli radość Legionistów przedwczesna... przynajmniej cyrk się skończył, karawana może jechać dalej
edit:
Kocur racja, mój błąd , skopiowałem tytuł
poprawione, tak lepiej
