Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58350
Stary 22.07.2012, 19:21
Wolski, Żyro czy Kosecki nie są z akademii tylko z mądrego scoutingu. Myślę że za L pójdzie Wisła, ale to tylko ta generacja 1 sezonu poszukiwać młodych zawodników, niestety skończyło się to po zatrudnieniu Bednarza. Nawet bez akademii można "jechać" młodzieżą ale do tego musi być jednak dobra sieć skautów czego znów nam brakuje.
.
Odpowiedz cytując