|
Wolski, Żyro czy Kosecki nie są z akademii tylko z mądrego scoutingu. Myślę że za L pójdzie Wisła, ale to tylko ta generacja 1 sezonu poszukiwać młodych zawodników, niestety skończyło się to po zatrudnieniu Bednarza. Nawet bez akademii można "jechać" młodzieżą ale do tego musi być jednak dobra sieć skautów czego znów nam brakuje.
|