Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58344
Stary 22.07.2012, 17:53
najm napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie ich polityka bazowala na awansie do LM w pierwszym mozliwym roku by miec kase na rozwoj. Jak nie wyszlo, to nie bylo planu awaryjnego.
Tak.
Plan krótkoterminowy "LM" spalił na panewce a ten długoterminowy jakoś taki mało widoczny był.
Wystarczy popatrzeć kto stanowił trzon drużyny za Maskanta ilu tam było młodych. Ani jednego .... no chyba że za takich uznamy Wilka czy wieczne kontuzjowanych Bunozę i Jovanovica ...
Śmieszy mnie teraz te użalanie się nad młodymi akurat w momencie gdy przynajmniej kilku zawodników poniżej 20 lat dostało szansę trenowania z pierwszą drużyną.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 22.07.2012 o godz. 18:00.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując