Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 22.07.2012, 17:20
anthony09 napisał(a):Wyświetl post

Wróżbita Maciej pewnie tak jak ja optowałby za 17 miejscem...
Ostrzegam, ze wrozby czyli posty typu "17 miejsce jest w naszym zasiegu bo tak mi sie wydaje/bo trzeba wierzyc itp. bede bezlitosnie kasowal.