Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58340
Stary 22.07.2012, 15:33
Markus napisał(a):Wyświetl post
Grantar już coś o tym wie,
O czym ?

Markus napisał(a):Wyświetl post
przed laty był pierwszym i najbardziej zaciekłym obrońcą Liczki na tym forum.
Nic się nie zmieniło wtedy broniłem trenera Wisły przed chamstwem, wszystkowiedzących, nieomylnych "znafców".

Nie mam na myśli twoich postów Markusie, pełnych mentorskiego stylu i retoryki rodem z PRL . Z uznaniem przyznaje że zmieniłeś teraz styl, natomiast wiara że jesteś mądrzejszy od wszystkich pozostała. To ponoć cecha wielkich.

Mam na myśli posty w których wylewano pomyje na trenera, Basałaja i Cupiała.
Tak na marginesie: ci sami dwaj panowie (B i C) to ci sami którzy w 2010 r. zatrudnili Holendrów....
Oczywiście po przeczytaniu twoich natchnionych przemów .
Ostatnio edytowane przez Grantar : 22.07.2012 o godz. 17:35.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując