Markus napisał(a):

|
Grantar już coś o tym wie,
|
O czym ?
Markus napisał(a):

|
przed laty był pierwszym i najbardziej zaciekłym obrońcą Liczki na tym forum.
|
Nic się nie zmieniło wtedy broniłem trenera Wisły przed chamstwem, wszystkowiedzących, nieomylnych "znafców".
Nie mam na myśli twoich postów Markusie, pełnych mentorskiego stylu i retoryki rodem z PRL . Z uznaniem przyznaje że zmieniłeś teraz styl, natomiast wiara że jesteś mądrzejszy od wszystkich pozostała. To ponoć cecha wielkich.
Mam na myśli posty w których wylewano pomyje na trenera, Basałaja i Cupiała.
Tak na marginesie: ci sami dwaj panowie (B i C) to ci sami którzy w 2010 r. zatrudnili Holendrów....
Oczywiście po przeczytaniu twoich natchnionych przemów

.