Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58339
Stary 22.07.2012, 15:18
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Zapomniałeś jednak o 2 MP .
Nie uważasz że to jest nieobiektywne : sukcesy to piłkarze klęski to Bednarz.
2 MP to sukces trenera i piłkarzy - mam nadzieję, że zgodzisz się ze mną. A dyrektor sportowy odpowiada za transfery, czyż nie? W takim razie, powiedz mi co zrobił Bednarz, by Wisła poszła do góry miast spadać z piedestału? z roku na rok było coraz gorzej - czytaj: coraz mniej materiału piłkarskiego do sprzedania i wprowadzenia młodych, zdolnych piłkarzy, dzięki czemu można byłoby zachować pewną płynność w drużynie. Dlatego uważam, że Bednarz zostawił po sobie spaloną ziemię. Miał kompletnie nieudane transfery. Nie będę dłużej nad tym dyskutował. Brakło wprowadzenia nowych, solidnych piłkarzy do pierwszego zespołu. Może trzeba było sprzedać Brożka do Fulham za te 3,2 miliona euro? Brakło mu odwagi. Nie miał nic do zaoferowania pod względem sportowym.

Bednarza jedynym dobrym transferem był Skorża, który miał praktycznie taki sam skład do gry w następnym sezonie. Jedynie wspomógł Wisłę Kosowski i Niedzielan. Co się stało potem z Kosą - lepiej nie wspominać - był zwykłym doraźnym transferem. Chciał pomóc Wiśle, a przy okazji sobie, odbudować się i pójść do lepszego klubu. Czy to był dobry transfer?

Większość transferów Bednarza przeprowadzanych było doraźnie, bez patrzenia w przyszłość.
Odpowiedz cytując