|
Nie jest powiedziane że oglądali tylko kogoś z Mariboru,w tym całym Koper też może być ktoś ciekawy a u nich zarobki są marne więc pewnie ich podstawowy obrońca wezmie mniej niz Dudu ,a może Bednarz chce ściagnąć od nich kogoś za Małeckiego ,łatwiej wydać w naszej sytuacji 300,000 400,000 kawałków niz 700,000 800,000 jak za Kupisza,a gotówke mamy jeżeli gazety nie kłamały to za Małeckiego jest w kasie 600,000 euro
|