jason wiślak napisał(a):

Kasy na darmowego Dudu nie ma a Ty tu piszesz o jakimś zaciągu....
poza tym jedyny godny uwagi zawodnik w Mariborze to Tavares...a on za mniej niz 400 tys nie ma szans sie nigdzie ruszyc.
|
w naszej sytuacji to połowa Mariboru byłaby wzmocnieniem..