tomasz_19 napisał(a):

nie wiem czy było, ale na oficjalnej znalazłem takie info:
" Tuż po zajęciach niektórzy - m.in. trener Michał Probierz oraz prezes Jacek Bednarz - udali się do Mariboru, aby zobaczyć mecz NK Maribor - NK Koper."
czyżby szykował się zaciąg z Mariboru?
|
Kasy na darmowego Dudu nie ma a Ty tu piszesz o jakimś zaciągu....
poza tym jedyny godny uwagi zawodnik w Mariborze to Tavares...a on za mniej niz 400 tys nie ma szans sie nigdzie ruszyc.