Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58334
Stary 22.07.2012, 13:33
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
nie wiem czy było, ale na oficjalnej znalazłem takie info:
" Tuż po zajęciach niektórzy - m.in. trener Michał Probierz oraz prezes Jacek Bednarz - udali się do Mariboru, aby zobaczyć mecz NK Maribor - NK Koper."
czyżby szykował się zaciąg z Mariboru?
Kasy na darmowego Dudu nie ma a Ty tu piszesz o jakimś zaciągu....

poza tym jedyny godny uwagi zawodnik w Mariborze to Tavares...a on za mniej niz 400 tys nie ma szans sie nigdzie ruszyc.
Odpowiedz cytując