Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18378
Stary 22.07.2012, 13:07
emj10 napisał(a):Wyświetl post
więc w odróżnieniu od niektórych mogę stanowczo stwierdzić, że GP, jak i GPC nie można traktować jako poważnej prasy.
GP pisała od początku prawde w sprawie Smoleńska,inni wymyślali bajki o Błasiku w kokpicie albo nawet za sterami,o debeściakach....Pozatym Sakiewicz w swojej gazecie od kilku lat promuje patriotyzm,pamięta o "Żołnierzach Wykletych" i pisze prawde o obocnym (katastrofalnym) stanie gospodarki który chyba wszyscy widzą jaki jest.Natomiast koszerno-liberalna prasa w tym czasie chwali "zieloną wyspe",osiągnięcia ryżego(jakiś wzrost gospodarczy?),wybiórczo podejmuje tematy przepłaconych stadionów czy afery hazardowej ...
Ostatnio edytowane przez AYALA : 22.07.2012 o godz. 13:27.