Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 22.07.2012, 12:32
ItaloPolak napisał(a):Wyświetl post
Warszawska wieś w akcji. Szkoda mi tego dziecka....

http://www.youtube.com/watch?v=LqsdIzD9wPU&feature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=Azjam...&feature=plcp:
ŻENADA jakich mało , rzeczywiście szkoda tych ludzi tam ..:/
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując