Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 22.07.2012, 10:33
michael napisał(a):Wyświetl post
Mimo iż jest recesja to chyba taki gość jak Solorz nie narzeka na brak kasy i parę milionów mógłby zainwestować.
Solorz płaci miesięcznie ok. 190mln zł raty kredytu który dostał na zakup Polkomtela, wiec każda najdrobniejsza recesja musi wypływać dość mocno na jego finanse i nie koniecznie musi mieć nawet te parę mln wolne.
Odpowiedz cytując