Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21674
Stary 22.07.2012, 09:44
Z tego co teraz czytam to Dwaliszwili ma jednak zagrać w Legii. Szkoda, bo powiedzmy sobie szczerze, że Śląsk swoimi napastnikami nie powala na kolana. Diaz więcej gada niż gra, a Gikiewicz i Voskamp pewnego poziomu nie przeskoczą.
Odpowiedz cytując