labtec napisał(a):

Co Śląskowi po sparing partnerach tego pokroju, jak ławeczka rezerwowych jest króciutka oj króciutka...
Na Weszło obliczali jakiś czas temu ile meczy ma Śląsk w najbliższym czasie do rozegrania i kogo mają do dyspozycji ( pamiętajcie o czerwoncyh kartkach oraz ZAWIESZANIACH ZA PRZYŚPIEWKI NA FECIE ).
Mecz z Atlatico jutro, superpuchar z Legią, rew. z Czarnogórcami w el. LM, potem 2 mecze z mistrzem Szwecji, jak dobrze pójdzie to kolejne 2 rundy eliminacyjne i liga...
zresztą przeszukajcie sobie na weszło.
Nie ma kim grać po prostu.... no chyba że Mesą he :(
|
Ja popieram takie mecze w sytuacji Śląska,zawsze mówiło się,ze liga zbyt pózno startuje i drużyny nie maja czasu na wejscie w sezon.Przynajmniej ograją się z silnymi ekipami przed IV rundą el LM ,tej możliwości nie miała Wisła w zeszłym sezonie graliśmy sparingi z drużynami naszego pokroju i kiedy dostaliśmy silny APOEL to nie wiedzieliśmy jak z nimi grać bo żadna drużyna w sparingu nie była na tym poziomie.
w IV rundzie na Śląsk czekają zespoły na poziomie zblizonym do wczorajszego i dzisiejszego rywala.